Choď na obsah Choď na menu
 


Malí Bajzovci

2. 5. 2008

„Nesmú nás chytiť spolu. Ak chytia iba mňa – budem tvrdiť že JA som TY!“ Sú to inteligentní ale zároveň hyperaktívni chlapci, ktorí sú navyše mierne nezvládnutí, najmä od obdobia, keď sa narodila ich sestra Miška. Sú postrachom celého domu. Tragédiou pre bytovku je, že svoju inteligenciu míňajú na vymýšľanie rafinovaných hovadín, hodných najlepších kúskov z americkej skrytej kamery. Robia zle všetkým, ale tým, ktorých nemajú radi, tak trochu viac. Napriek všetkému sú to veľmi citliví chlapci, ktorí si len potrebujú odbúrať strašné množstvo energie a nemajú kde. V škole sa im darí lebo im to páli ale učiteľky ich nemajú rady a hnevá ich, keď im musia dať jednotku. Ale raz darmo – sú najlepší v triede. Majú veľa kamarátov a sú v škole obľúbení. Páčia sa dokonca aj dievčatám z vyšších ročníkov. Milujú svojich rodičov, aj keď je pravda, že ich často privádzajú do zúfalstva. S matkou majú taký maznavý vzťah. Otec je na nich trochu tvrdší ale zase toho veľa vie a dokáže im občas rozprávať zaujímavé príbehy zo života. Vzťahy medzi nimi a otcom sú kolísavé. Otec je často podráždený a nevie to tak ukryť ako mama. Často si svoje problémy vylieva na nich a občas sa im ujde aj nejaká tá facka. Práve dni keď sa ich rodičia hádajú, alebo keď im otec vynadá, prípadne ich aj zbije, sú potom nasledované zlými snami a nočným budením sa. Otec je na ich až prehnane náročný. Nestačí že jeho deti sú najlepšie v triede – musia byť najlepšie na svete. Často sú svedkami hádok rodičov a tušia čo ich otec robí počas alkoholických záťahov. Netušia však kde spáva, keď nie je doma. Ich najobľúbenejšia obeť je Ivana Švehlová, ktorá sa im stále vyhráža, že ich zmláti ako hadov. U ich rodičov sa sťažuje a žiada nápravu. Najmenej zabŕdajú do Nitschneiderovej, ktorá ich miluje ako vlastných vnukov a ako jediná z celej bytovky ich rozpozná. Ostatní, s tým majú výrazné problémy a mnohí sa vzdali nádeje, že sa niekedy naučia ich rozoznávať. Nitschneiderovú milujú, lebo s ich vlastnou babičkou sa nevídajú. Býva veľmi ďaleko. A druhá babička nežije. Tetu Janku majú radi a zdravia ju „bozkávam“. Učí ich ako sa slušne správať, ale zároveň ich učí aj mierne neslušné pesničky z kabaretov, v ktorých sa vyskytujú slová riť, hovno, alebo srať. Kordiaka nemajú veľmi v láske, lebo sa ho boja. Ich antipatia je vzájomná. Andrej a Janko sú totiž tie typy detí, ktoré cez týždeň, keď treba vstávať do školy, sa nedajú vytiahnuť z postele, ale cez víkend sú hore už o šiestej a hrajú sa v izbe kolky alebo basketbal. Keďže Kordiak býva pod nimi - privádza ho to k šialenstvu. S Ági sa veľmi rýchlo skamarátili. Zopárkrát na ňu vyskúšali svoje finty, ale ona ich vždy odhalila.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Up to old-fashioned by-product made-to-order good beforehand

(Stronzit, 28. 7. 2021 19:22)

https://gee.su/AfimH https://qps.ru/VZz9M https://clck.ru/WPgfs https://clck.ru/WPTpy https://clck.ru/WPr5V https://qps.ru/1e0Cn https://gee.su/p5uBD https://cutt.us/GhLRh https://qps.ru/6hrOe https://qps.ru/ewC4j https://gee.su/x8Lzb https://qps.ru/XUBSP https://qps.ru/F6qTs https://qps.ru/fuU8y https://gee.su/xwgEL https://cutt.us/BUScz https://gee.su/gzG9t https://clck.ru/WPTrM https://gee.su/Skc1V https://qps.ru/8IHQK
https://gee.su/zVxcT https://clck.ru/WPUYn https://gee.su/wtpVd https://clck.ru/WPbQf https://qps.ru/zdtoH https://clck.ru/WPRz7 https://clck.ru/WPcqm https://clck.ru/WPjzD https://clck.ru/WPYTK https://clck.ru/WPdcj https://qps.ru/wC5Qi https://qps.ru/kIg5E https://qps.ru/1OHjZ https://clck.ru/WQBbj https://qps.ru/VuM94 https://qps.ru/klgKL https://qps.ru/b4wKs https://clck.ru/WPUUN https://cutt.us/LWFDf https://clck.ru/WPgni
https://clck.ru/WPPGs https://clck.ru/WPaka https://qps.ru/Un43D https://cutt.us/KOOCH https://gee.su/qW2ck https://gee.su/BGLPY https://gee.su/uxtYQ https://qps.ru/QE9a1 https://gee.su/Ijw8q https://clck.ru/WPxFH https://clck.ru/WPqqa https://clck.ru/WPQkn https://gee.su/N8GVn https://clck.ru/WPq7G https://gee.su/yGP7w https://qps.ru/aGSpk https://qps.ru/3g9Fb https://gee.su/pl7vP https://qps.ru/zxBEU https://clck.ru/WPZ5g

clothing, garments, t-shirts

(Johnnyjag, 28. 7. 2021 5:14)

corona virus is changing the world!

(Mariotoums, 27. 7. 2021 4:57)

Hello. And Bye.

Leave your comments about my new site - legalnewser.com

(Jefferyarige, 26. 7. 2021 9:01)

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy.
Please leave your comment about my website.
You can find the website in my signature.
Thanks.

LarryDes

(LarryDes, 25. 7. 2021 21:55)


My spouse and I stumbled over here coming from a different page and thought I should check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to looking over your web page again.

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

(RaalphAluff, 25. 7. 2021 17:50)

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

https://m2.tc/P91p

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊。資訊最齊全,當舖業,信貸業,在第一借錢網裏一應俱全

(TerryBax, 25. 7. 2021 0:01)

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊。資訊最齊全,當舖業,信貸業,在第一借錢網裏一應俱全

https://168cash.com.tw/

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

(Rogermut, 24. 7. 2021 18:39)

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

https://man-r20.com/

Hot sexy porn projects, daily updates

(cb60, 24. 7. 2021 17:09)

looking for a sponsor

(LolaStoff, 24. 7. 2021 16:41)

<img src="https://i.imgur.com/ANxKI85.jpeg">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

(RaalphAluff, 23. 7. 2021 23:30)

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

https://m2.tc/P91p

Telegram Scraper Free Download

(Scrapermeamb, 23. 7. 2021 6:36)

Telegram group scraper bot Free Download

<img src="https://telegramgroupscraper.com/telegram-scraper.png">

What is Telegram Group Scraper ?
Telegram Group Scraper is a software by which you can find active users for your Telegram Group. Trying to find members conventionally might take months to get a niche-based audience. But, when you use Telegram Scraper, you can find active members from your competitors without even spending a day. Besides that, Telegram Group Scraper complies with the TOS of Telegram as it uses Telegram API to find users. While using this software, you can customize your search settings and filter your users while you are uploading them. You can also save the details of these members as a CSV file.


Why should you use Telegram Group Scraper?
There are numerous benefits of using Telegram Group Scraper. However, it depends upon your purpose. If you have a small business and want to generate new leads, you can use this software to reach out to your target audience. By doing so, you can increase the click-through rate and enhance the number of sales.
You can also use Telegram Group Scraper for promoting an event or your business. In a nutshell, this software would help you build your Telegram Group from scratch. It can also assist you in finding an active audience who would find your content as complying with their interests.

What are the features of Telegram Scraper software?
The main features of Telegram Group Scraper that you have to consider include:
• By using this software, you can find active members who have a real interest in the products you are offering. Through this, you can grow your business without any hassle.
• You can use Telegram Scraper to export members from other niche-based groups into a CSV file. You can use these details to add members to your Group.
• You can make changes to the search settings, which would help you to filter the users. Through this, you can ensure that you are finding the right audience.
• Even though you can only import 8000 members per day, you can export an unlimited number of users. You can use Telegram Group Scraper for this purpose. Instead of importing members to your Group, you can also use the details to send bulk messages.

How to download Telegram Group Scraper Bot?
You can download Telegram Group Scraper from here

https://drive.google.com/file/d/1Z3wxBZXo-MbG-zkzhF-r2m5KuvAFX1oi
https://www.mediafire.com/file/72kjzy695wo2gof/Telegramgroupscraper_2021.zip
https://www.dropbox.com/s/ppatjqiyhdo9xa3/Telegramgroupscraper%202021.zip

Thank you

Sexy pictures each day

(sx69, 23. 7. 2021 3:50)

Accepted Poop Around this offering

(generic stromectol, 22. 7. 2021 18:57)

Non-specific Low-down About this product
https://ivermectinst.com ivermectin for sale

fistel i munnen

(fistel i munnen, 22. 7. 2021 17:19)


That is very interesting, You're an overly professional blogger. I've joined your feed and look forward to seeking more of your excellent post. Additionally, I've shared your site in my social networks fistel i munnen haamo.prizsewoman.com/map14.php

windows xp sp3 iso

(windows xp sp3 iso, 22. 7. 2021 16:10)

Yes, now you can get latest version via single link windows xp sp3.

ONLY THE BEST

(Rubenwex, 22. 7. 2021 13:43)

:::::::::::::::: ONLY THE BEST ::::::::::::::::

Content from TOR websites Magic Kingdom, TLZ,
Childs Play, Baby Heart, Giftbox, Hoarders Hell,
OPVA, Pedo Playground, GirlsHUB, Lolita City
More 3000 videos and 20000 photos girls and boys


h**p://gg.gg/mz9ir
h**p://v.ht/7zMWf
h**p://cutt.us/0lOdi


Complete series LS, BD, YWM, Liluplanet
Sibirian Mouse, St. Peterburg, Moscow
Kids Box, Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo, BabyJ


h**p://gg.gg/nq4lh
h**p://cpc.cx/uVe
h**p://xor.tw/4pt09


Cat Goddess, Deadpixel, PZ-magazine
Tropical Cuties, Home Made Model (HMM)
Fantasia Models, Valya and Irisa, Syrup
Buratino, Red Lagoon Studio, Studio13

-----------------
-----------------xr4

Test, just a test

(XRumerTest, 21. 7. 2021 23:45)

Hello. And Bye.

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

(RaalphAluff, 21. 7. 2021 19:47)

loli*ta gi*rl fu*ck c*p pt*hc

https://m2.tc/P91p

Stratenú prácu? Tento program pomáha zarobiť veľa peňazí!

(Mashaosusly3162, 21. 7. 2021 18:35)

XEvil-najlepší nástroj na riešenie captcha s neobmedzeným počtom riešení, bez obmedzenia počtu závitov a najvyššej presnosti!
Podpora XEvil 5.0 viac ako 12.000 typov obrázkov-captcha, zahrnuté ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 a (áno!!!) ReCaptcha-3 príliš.

1.) Pružne: môžete nastaviť logiku pre neštandardné captchas
2.) Ľahko: stačí spustiť XEvil, stlačte tlačidlo 1 - a to bude automaticky prijímať captchas z vašej aplikácie alebo skriptu
3.) Rýchly: 0,01 sekúnd pre jednoduché captchas, o 20..40 sekúnd pre ReCaptcha-2 a asi 5...8 sekúnd pre ReCaptcha-3

Môžete použiť XEvil s akýmkoľvek softvérom SEO / SMM, akýmkoľvek analyzátorom kontroly hesiel, akoukoľvek analytickou aplikáciou alebo akýmkoľvek vlastným skriptom:
XEvil podporuje väčšinu známych služieb proti captcha API: 2Captcha, RuCaptcha, AntiGate.com (Anti-Captcha.com), DeathByCaptcha, etc.

Máte záujem? Stačí hľadať v YouTube "XEvil" pre viac informácií
Čítate to - potom to funguje! :)

Považovať, Mashosusly4362

P.S. K dispozícii sú obrovské zľavy (až 50%!) pre krátku recenziu o XEvil na akomkoľvek populárnom fóre alebo platforme. Stačí požiadať oficiálnu podporu o zľavu!


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31

následující »