Choď na obsah Choď na menu
 


Malí Bajzovci

2. 5. 2008

„Nesmú nás chytiť spolu. Ak chytia iba mňa – budem tvrdiť že JA som TY!“ Sú to inteligentní ale zároveň hyperaktívni chlapci, ktorí sú navyše mierne nezvládnutí, najmä od obdobia, keď sa narodila ich sestra Miška. Sú postrachom celého domu. Tragédiou pre bytovku je, že svoju inteligenciu míňajú na vymýšľanie rafinovaných hovadín, hodných najlepších kúskov z americkej skrytej kamery. Robia zle všetkým, ale tým, ktorých nemajú radi, tak trochu viac. Napriek všetkému sú to veľmi citliví chlapci, ktorí si len potrebujú odbúrať strašné množstvo energie a nemajú kde. V škole sa im darí lebo im to páli ale učiteľky ich nemajú rady a hnevá ich, keď im musia dať jednotku. Ale raz darmo – sú najlepší v triede. Majú veľa kamarátov a sú v škole obľúbení. Páčia sa dokonca aj dievčatám z vyšších ročníkov. Milujú svojich rodičov, aj keď je pravda, že ich často privádzajú do zúfalstva. S matkou majú taký maznavý vzťah. Otec je na nich trochu tvrdší ale zase toho veľa vie a dokáže im občas rozprávať zaujímavé príbehy zo života. Vzťahy medzi nimi a otcom sú kolísavé. Otec je často podráždený a nevie to tak ukryť ako mama. Často si svoje problémy vylieva na nich a občas sa im ujde aj nejaká tá facka. Práve dni keď sa ich rodičia hádajú, alebo keď im otec vynadá, prípadne ich aj zbije, sú potom nasledované zlými snami a nočným budením sa. Otec je na ich až prehnane náročný. Nestačí že jeho deti sú najlepšie v triede – musia byť najlepšie na svete. Často sú svedkami hádok rodičov a tušia čo ich otec robí počas alkoholických záťahov. Netušia však kde spáva, keď nie je doma. Ich najobľúbenejšia obeť je Ivana Švehlová, ktorá sa im stále vyhráža, že ich zmláti ako hadov. U ich rodičov sa sťažuje a žiada nápravu. Najmenej zabŕdajú do Nitschneiderovej, ktorá ich miluje ako vlastných vnukov a ako jediná z celej bytovky ich rozpozná. Ostatní, s tým majú výrazné problémy a mnohí sa vzdali nádeje, že sa niekedy naučia ich rozoznávať. Nitschneiderovú milujú, lebo s ich vlastnou babičkou sa nevídajú. Býva veľmi ďaleko. A druhá babička nežije. Tetu Janku majú radi a zdravia ju „bozkávam“. Učí ich ako sa slušne správať, ale zároveň ich učí aj mierne neslušné pesničky z kabaretov, v ktorých sa vyskytujú slová riť, hovno, alebo srať. Kordiaka nemajú veľmi v láske, lebo sa ho boja. Ich antipatia je vzájomná. Andrej a Janko sú totiž tie typy detí, ktoré cez týždeň, keď treba vstávať do školy, sa nedajú vytiahnuť z postele, ale cez víkend sú hore už o šiestej a hrajú sa v izbe kolky alebo basketbal. Keďže Kordiak býva pod nimi - privádza ho to k šialenstvu. S Ági sa veľmi rýchlo skamarátili. Zopárkrát na ňu vyskúšali svoje finty, ale ona ich vždy odhalila.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Caravan of love

(Chestervar, 12. 6. 2021 8:23)

God I need a cigarette! I gasped as I collapsed, exhausted, at the top of the small mountain my team had just hiked up in the Lake District.
Youre supposed to be setting us a good example. Khalid laughed as he flopped down next to me quickly followed by his two schoolmates.
Fu…To Hell with that! I laughed, I deserve one after a walk like that.
Still laughing at me puffing and panting the boys whispered something, then Khalid turned to me and asked nervously; Do you really want a smoke?
https://www.tumblr.com/blog/view/siserary933043

Turning His Angel Into A Slut

(Stephenshumn, 12. 6. 2021 3:11)

I tried so hard to remember what had gotten me here.Could it have happened that first night in the movie theatre?Could it have been when he was fucking me?Could it have been in the theatre today?These are all questions that went through my head.
The first night we went to the movies turned out to be a most memorable one.My Daddy wanted a blow job.He didnt care who was around, or if they saw, he only wanted to release and release he did.He unzipped his pants and pulled them down away from his cock then took his hand and wrapped it around the back of my neck.
https://www.tumblr.com/blog/view/quidity5190842

10059 https://ogosex.org 10043

(PhilippAl, 11. 6. 2021 23:02)

10132 https://sex24msk.com/ 10288

Bright and Early

(GeorgeGuche, 11. 6. 2021 22:18)

Anya lay on her bed, staring at the ceiling of her moderately-sized dorm room. Her digital alarm clocks LCD display burned a crisp 4:05 AM in the darkness. In two hours and a half she would have to go to class. Her music player was still operating, singing out Pink Floyds later, more ambient sounds. In her head, she went over all the homework she had and every project due withing the next three weeks. Everything was according to schedule. She continued to stare, thinking about how she would make the most of the first weekend her roommate, Tara, was gone.
https://www.tumblr.com/blog/view/arthur324017668

First gay experience

(Jesusrof, 11. 6. 2021 16:56)

My dad and I had always been close in what some people would call an odd way. My mom passed away when I was 3 so dad basically raised me by himself. Growing up we did everything together. Cuddled (sometimes he would be naked) and watched sports, went to games, he would give me baths, and some other stuff. But as I got older I noticed how dad would start to look at me more and more and for longer amounts of time.
https://www.tumblr.com/blog/view/hodgepodge509388

Sexy story

(MichaelLep, 11. 6. 2021 9:17)

Its hard to pinpoint exactly when it dawned upon me for the first time, but I think it was as I was relaxing in the hot tub room with Melia after I had fucked her for the first time. The realization hit me; I was essentially a god here in this primitive age of 2015. And, if I were to confine my time travels to the past from 2015, nothing could stop me from doing as I wanted. I had three beautiful women with me on board my all powerful craft, time was on my side- the technology given to me by the Jogany meant that I would not age for a couple of thousand years.
https://www.tumblr.com/blog/view/bigdip2373236

ONLY THE BEST

(Rubenwex, 11. 6. 2021 9:10)

:::::::::::::::: ONLY THE BEST ::::::::::::::::

Content from TOR websites Magic Kingdom, TLZ,
Childs Play, Baby Heart, Giftbox, Hoarders Hell,
OPVA, Pedo Playground, GirlsHUB, Lolita City
More 3000 videos and 20000 photos girls and boys


h**p://gg.gg/mz9ir
h**p://v.ht/7zMWf
h**p://cutt.us/0lOdi


Complete series LS, BD, YWM, Liluplanet
Sibirian Mouse, St. Peterburg, Moscow
Kids Box, Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo, BabyJ


h**p://gg.gg/nq4lh
h**p://cpc.cx/uVe
h**p://xor.tw/4pt09


Cat Goddess, Deadpixel, PZ-magazine
Tropical Cuties, Home Made Model (HMM)
Fantasia Models, Valya and Irisa, Syrup
Buratino, Red Lagoon Studio, Studio13

-----------------
Warning! ALL premium big parts rar (mix.part01..),
unrar file list (vid.avi), forums on free host
(bbmy iboard etc.) - scam. Paylinks (bit_ly lmy_de
aww_su etc.) - virus. Be careful.
-----------------
-----------------xr3

pГ«rbГ«rГ«sit substancave nga duart e para 4q5

(acticle, 11. 6. 2021 7:20)

Г‡mime tГ« ulГ«ta shkaktojnГ« defekte tГ« lindjes https://elevatepracticeconsulting.com/forums/topic/ku-per-te-blere-anti-parazitare-caj-bimor-nje-ilac-antiparazitar-tly/ emri i vГ«rtetГ« pГ«r AsnjГ« RX
pГ«rdorimi i zgjeruar i markГ« gjenerike https://tinufy.com/forums/topic/rrudhat-e-syve-krem-per-rrudhat-qdu/ emri i vГ«rtetГ« pГ«r Metoda tГ« ndryshme tГ« pagesГ«s
ankth pГ«rbГ«rГ«s aktiv https://cphk.nl/forums/topic/rend-krem-nga-venat-me-varice-ne-tirane-blej-krem-per-varice-eeo/ dhe shtim nГ« peshГ« Online
efektet anГ«sore afatgjata nГ« linjГ« SHBA https://pionerosecologicos.net/forums/topic/keshilla-arthritis-krem-%d0%bf%d1%97blej-dhimbje-krem-%e2%80%8b%e2%80%8bne-internet-9hy/ mjekГ«si emri i vГ«rtetГ« pГ«r
emri kimik
dozГ« maksimale TГ« sigurt pГ«r tГ« porositur https://sospermisdeconduire.ch/forums/topic/apotek-att-kopa-phentermine-lag-kostnad/#post-481521/ 100% garanci e kГ«naqГ«sisГ« Pa nevojГ« pГ«r recetГ«! se nГ« vend tГ« se nГ« vend tГ« https://tinufy.com/forums/topic/krem-me-te-mire-me-varice-blej-krem-ne-shqiperi-fh3/ udhГ«zime mbaj mend
indikacionet kГ«shillimi i durueshГ«m https://thehomecenteronline.net/forums/topic/blej-krem-per-varice-krem-per-varice-varcosin-k3a/ Njoftoni pГ«rsГ«ri nГ« jetГ«n primare tГ« jetГ«s DorГ«zimi nГ« mbarГ« botГ«n!
CilГ«sia mГ« e mirГ« e mundshme me Г§mime tГ« volitshme
MbГ«shtetje Live Online!

Seductive Spin Class

(WilliamKer, 11. 6. 2021 3:47)

My 4 p.m. Timberlake spin class is about to start and all I can think about is the path my life has taken. I, Benjamin, a once bad-boy with a fetish for bees used to brothel hop and go to matinees alone to use only the most buttery of popcorn to relieve myself in times when my flesh light was stolen. It wasnt until I hit rock bottom half way through what I thought was flight of the bumblebees, when I realized I was masturbating to Akeelah and the Bee and tearing up along with Laurence Fishburne as Akeelah correctly spells logorrhea, when I decided to turn my life around. Trading matinees for daily spin classes, I have devoted my life to healthy eating, exercise and the LA lifestyle. Although my life is now back on track I cant help but have cravings for large breasts, dripping pussies, and holding my cock watching it blow with the force of one thousand fire hydrants – now thats some good shit.
https://www.tumblr.com/blog/view/richterscales3652134

Job Opportunity

(CharlesFut, 10. 6. 2021 22:05)

This is my first story hoped you like reading it as much as I enjoyed writing it. I appreciate any compliments and/or tips. Tell me if you want me to continue this story. Thanks <3
Every day was different when working at the police station, but Carol was still taken aback by what she discovered when she walked into work. She was surprised when she walked into the main area to be greeted by the chief inspector Stan, who was standing next to a woman of early 30s, wearing a red latex outfit that showed an ample amount of her cleavage, which Carol could only guess was DD.
https://www.tumblr.com/blog/view/shadowhunter4015311

El Torero

(Gregoryloach, 10. 6. 2021 15:36)

The air conditioner on my old Honda Prelude had died along with the radio, and now I was soaking in the last breaths of the cold air. Just before the temperature in that hot box became unbearable, a pale girl on a bicycle appeared, my salvation.
Jesus Tabitha, you said youd be home 2 hours ago. Im gonna need a jump now, I complained as I slammed my car door. Well, the skinny red head started, locking her pink mountain bike to the rack, that is what youre here for isnt it? I gave only an amiable smile as the double entendre wouldnt dawn on me for another moment. Well where the heck have you been?
https://www.tumblr.com/blog/view/tqmedius8963302

Different Dads, Different Daughters

(Donaldloose, 10. 6. 2021 9:19)

The next morning Ryan woke to the definite sensation of something warm, wet, and wrapped around his hard and throbbingcock. Peeking under the covers his curiosity was rewarded with the deliriously sexy sight of Patty sucking him while she was in a state of pleasure and happiness. Mind you, if hed taken the time to look, he could have figured it out by the up and down motion of the covers, or by the air movement that her bobbing created. But just that lustful sight was worth the effort of his exploration.
https://www.tumblr.com/blog/view/peripteral5773988

Friendly Foursome

(Andrewsok, 10. 6. 2021 4:01)

Marcia and Ted were into their favorite bar on a Friday night, drinking and dancing to a local rock band.Two of their friends, Larry and Joan, walked in and joined them.The two couples drank well into the night and when the bar closed down, Marcia and Ted suggested that they continue the party at their house.
Ted turned on more rock music at the house and asked if Larry and Joan would like to smoke some weed to keep the party going.The four of them sat around and got high and eventually, the topic of conversation turned to sex.
https://www.tumblr.com/blog/view/richterscales9135307

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

(Rogermut, 10. 6. 2021 3:45)

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

https://man-r20.com/

XEvil 5.0: najlepšie riešenie anti-ReCaptcha-3

(Lolitesusly5642, 10. 6. 2021 2:36)

XEvil-najlepší nástroj na riešenie captcha s neobmedzeným počtom riešení, bez obmedzenia počtu závitov a najvyššej presnosti!
Podpora XEvil 5.0 viac ako 12.000 typov obrázkov-captcha, zahrnuté ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 a (áno!!!) ReCaptcha-3 príliš.

1.) Pružne: môžete nastaviť logiku pre neštandardné captchas
2.) Ľahko: stačí spustiť XEvil, stlačte tlačidlo 1 - a to bude automaticky prijímať captchas z vašej aplikácie alebo skriptu
3.) Rýchly: 0,01 sekúnd pre jednoduché captchas, o 20..40 sekúnd pre ReCaptcha-2 a asi 5...8 sekúnd pre ReCaptcha-3

Môžete použiť XEvil s akýmkoľvek softvérom SEO / SMM, akýmkoľvek analyzátorom kontroly hesiel, akoukoľvek analytickou aplikáciou alebo akýmkoľvek vlastným skriptom:
XEvil podporuje väčšinu známych služieb proti captcha API: 2Captcha, RuCaptcha.Com, AntiGate (Anti-Captcha), DeathByCaptcha, etc.

Máte záujem? Stačí hľadať v YouTube "XEvil" pre viac informácií
Čítate to - potom to funguje! :)

XEvil.Net

Považovať, Lolitosusly7813

My Sexual Awakening

(Larrynof, 9. 6. 2021 23:13)

I am Mike, 16, I do the normal things a teenage guy does, video games, hanging out with friends, sports, no girl friend fanaticize about sex.And noI have not really been on a date yet. I guess you could classify me as a jock, just not the baseball, football or basketball type. I did like cross country and really liked the long distance runs we had to do.Most of the other guys on the team hated running anything over 6 or 8 miles. Me, I felt I was just getting started at 6. It didnt matter if it was spring or winter season. It was just great to be outside. So I was definitely in shape but not muscular.
https://www.tumblr.com/blog/view/nemeanlion5123902

shpenzimet i sigurt nГ« nГ«nГ«n e gjirit i39

(acticle, 9. 6. 2021 23:05)

dhe diaherra Renditja e sigurt, dorГ«zimi i shpejtГ«! https://tinufy.com/forums/topic/kura-me-e-mire-per-menopauzen-%d0%bf%d1%97blej-ilac-per-menopauzen-gs5/ efekte anГ«sore tГ« veshkave ndaloni marrjen
shkalla doza pГ«rdorni studimin https://pionerosecologicos.net/forums/topic/ajo-qe-vret-veze-parazitare-ne-njerez-parazol-ne-shqiperi-131/ mund tГ« shkaktojГ« anemi emri mjekГ«sor
sa shpejt kur kujdesi https://tinufy.com/forums/topic/parandalimi-i-renies-se-flokeve-trajtim-kunder-renies-se-flokeve-3xn/ emri kimik klasifikim
dhe rreziku i sГ«mundjeve tГ« zemrГ«s hunda rrjedh gjak https://elevatepracticeconsulting.com/forums/topic/sheqer-i-shendetshem-ne-gjak-%d0%bf%d1%97si-te-ulim-sheqerin-ne-gjak-xwh/ pГ«rdorimi afatgjatГ« recetГ« pГ«r
pГ«rdorimi i zgjeruar i
dozГ« pГ«rdorimi afatgjatГ« https://pionerosecologicos.net/forums/topic/ilac-per-prostatit-kronik-mjete-natyrale-per-prostatitin-8bl/ infeksioni i veshit tГ« mesГ«m efekte anГ«sore
maja
dhe zemra

Henriet.Shom@gmx.com.tr

(Arthurguems, 9. 6. 2021 15:42)

My name is Rudy and my homie Max has this banging sister, her names Sarah. Shes about 411 with big ol jugs for breast and and a decent sized ass. When she really started catching my attention was when I got expelled and had to go to a charter school. Her parents had agreed for me to be dropped off at theyre house in the mornings so I can walk to school from there I spent about 1 hour there every morning. But sometimes Sarah would open the door for me. And shed always be in her pajamas without a bra and some tight shorts that showed half her ass.
https://www.tumblr.com/blog/view/blya21703259

THE WHORE

(JeffreyBag, 9. 6. 2021 8:02)

Now Open For Business
When I went to work on Brendas garden one morning there was a strange car in the driveway. This was a car I had seen somewhere before. I put it out of my mind and went about my chores weeding a flowerbed.As usual I was wearing my special ‘gardeners uniform, a pair of cut off jeans, no shirt just the shorts. I wore no underwear either because that was the way my ‘client wanted me.
https://www.tumblr.com/blog/view/guardiang1428563

Summer Time

(AngelAbsor, 9. 6. 2021 2:04)

Well as I was checking out the bank lines and waiting for Mark to return I reflected on just what had happened.I would have never imagined the feelings I had at that moment.I didnt know if I was gay or what but I couldnt deny that what me and Mark had done was probably the greatest thing I have ever done in my short life.As I sat there nursing my beer I relived the feeling of Marks cock in my mouth, hard yet velvety at the same time.And then the way Mark took me in the ass for the first time of my life.What ever happened next I knew that this would always be a time that I would remember for the rest of my life.
https://www.tumblr.com/blog/view/sloven5905115


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »