Choď na obsah Choď na menu
 


Malí Bajzovci

2. 5. 2008

„Nesmú nás chytiť spolu. Ak chytia iba mňa – budem tvrdiť že JA som TY!“ Sú to inteligentní ale zároveň hyperaktívni chlapci, ktorí sú navyše mierne nezvládnutí, najmä od obdobia, keď sa narodila ich sestra Miška. Sú postrachom celého domu. Tragédiou pre bytovku je, že svoju inteligenciu míňajú na vymýšľanie rafinovaných hovadín, hodných najlepších kúskov z americkej skrytej kamery. Robia zle všetkým, ale tým, ktorých nemajú radi, tak trochu viac. Napriek všetkému sú to veľmi citliví chlapci, ktorí si len potrebujú odbúrať strašné množstvo energie a nemajú kde. V škole sa im darí lebo im to páli ale učiteľky ich nemajú rady a hnevá ich, keď im musia dať jednotku. Ale raz darmo – sú najlepší v triede. Majú veľa kamarátov a sú v škole obľúbení. Páčia sa dokonca aj dievčatám z vyšších ročníkov. Milujú svojich rodičov, aj keď je pravda, že ich často privádzajú do zúfalstva. S matkou majú taký maznavý vzťah. Otec je na nich trochu tvrdší ale zase toho veľa vie a dokáže im občas rozprávať zaujímavé príbehy zo života. Vzťahy medzi nimi a otcom sú kolísavé. Otec je často podráždený a nevie to tak ukryť ako mama. Často si svoje problémy vylieva na nich a občas sa im ujde aj nejaká tá facka. Práve dni keď sa ich rodičia hádajú, alebo keď im otec vynadá, prípadne ich aj zbije, sú potom nasledované zlými snami a nočným budením sa. Otec je na ich až prehnane náročný. Nestačí že jeho deti sú najlepšie v triede – musia byť najlepšie na svete. Často sú svedkami hádok rodičov a tušia čo ich otec robí počas alkoholických záťahov. Netušia však kde spáva, keď nie je doma. Ich najobľúbenejšia obeť je Ivana Švehlová, ktorá sa im stále vyhráža, že ich zmláti ako hadov. U ich rodičov sa sťažuje a žiada nápravu. Najmenej zabŕdajú do Nitschneiderovej, ktorá ich miluje ako vlastných vnukov a ako jediná z celej bytovky ich rozpozná. Ostatní, s tým majú výrazné problémy a mnohí sa vzdali nádeje, že sa niekedy naučia ich rozoznávať. Nitschneiderovú milujú, lebo s ich vlastnou babičkou sa nevídajú. Býva veľmi ďaleko. A druhá babička nežije. Tetu Janku majú radi a zdravia ju „bozkávam“. Učí ich ako sa slušne správať, ale zároveň ich učí aj mierne neslušné pesničky z kabaretov, v ktorých sa vyskytujú slová riť, hovno, alebo srať. Kordiaka nemajú veľmi v láske, lebo sa ho boja. Ich antipatia je vzájomná. Andrej a Janko sú totiž tie typy detí, ktoré cez týždeň, keď treba vstávať do školy, sa nedajú vytiahnuť z postele, ale cez víkend sú hore už o šiestej a hrajú sa v izbe kolky alebo basketbal. Keďže Kordiak býva pod nimi - privádza ho to k šialenstvu. S Ági sa veľmi rýchlo skamarátili. Zopárkrát na ňu vyskúšali svoje finty, ale ona ich vždy odhalila.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Источник

(IvanJeofs, 18. 1. 2021 19:00)

Best lolita2

(EugeneSlido, 18. 1. 2021 1:31)

######## FREE #########
ULTIMATE РТНС COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL СР FOR FREE
=======================
Description:-> gg.gg/lua7w
=======================
Webcams РТНС 1999-2021 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru
=======================
Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)
=======================
Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV
=======================
Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid
=======================
ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)
=======================
Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb
=======================
Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D
=======================
This and much more here:
or --> gg.gg/ntwfm
or --> cpc.cx/tuu
or --> xor.tw/4pt0y
or --> v.ht/LEYc
or --> cutt.us/lFqU4
or --> gg.gg/ntwgr
or --> v.ht/kIy2
or --> apg.de/og
or --> gg.gg/ntwhd
######## FREE #########
-----------------
-----------------xr1

Интересная новость

(DennisTek, 17. 1. 2021 12:36)

ничего особенного

娛樂城介紹

(ShawnMag, 17. 1. 2021 10:09)

娛樂城介紹


https://forum.tw-sportslottery.com/thread-119-1-1.html

Free&easy to use youtube downloader, free and fast.

(flvtoa, 16. 1. 2021 12:11)

Hi, just came across your post, really appreciate your works!
Would like to post some useful free website, hope you like it.
https://2conv.ch/
https://myconverters.com
https://topten.review/
https://flvto.ch/
https://www.vidusoft.com/youtube-downloader/
https://keepvid.ch/en6/

hello everyone

(TracyDak, 16. 1. 2021 11:07)

Hi there The I am Glad to get here

https://chrome.google.com/webstore/detail/among-us-hack-mod-menu-do/lgjpcklimbfglffkicbhfohdaognmhhl?hl=en
https://www.michiganclerks.org/pvm/amgus-005.html

?Premium Seller - Twitter Account With 22.8k Real Followers For Just $170 Instant Delivery ?

(GeraldCebra, 16. 1. 2021 6:54)

Twitter accounts

Continued
https://accstores.com

PM
Skype & Telegram : congmmo
ICQ : @652720497
Email : accsmarket.net@gmail .com

Thanks U

ClickLink.app Paid for by Donald J. Trump for President, Inc.

(realDonaldTrump heish, 15. 1. 2021 17:45)

Donald J. Trump is the 45th President of the United States. He believes the United States has incredible potential and will go on to exceed even its remarkable achievements of the past. https://clicklink.app/Trump

Donald J. Trump defines the American success story. Throughout his life he has continually set the standards of business and entrepreneurial excellence, especially in real estate, sports, and entertainment. Mr. Trump built on his success in private life when he entered into politics and public service. He remarkably won the Presidency in his first ever run for any political office.

A graduate of the University of Pennsylvania’s Wharton School of Finance, Mr. Trump followed in his father’s footsteps into the world of real estate development, making his mark in New York City. There, the Trump name soon became synonymous with the most prestigious of addresses in Manhattan and, subsequently, throughout the world.

Mr. Trump is also an accomplished author. He has written more than fourteen bestsellers. His first book, The Art of the Deal, is considered a business classic.

Mr. Trump announced his candidacy for the Presidency on June 16, 2015. He then accepted the Republican nomination for President of the United States in July of 2016, having defeated 17 other contenders during the Republican primaries.

On November 8, 2016, Mr. Trump was elected President in the largest Electoral College landslide for a Republican in 28 years. Mr. Trump won more than 2,600 counties nationwide, the most since President Ronald Reagan in 1984. He received the votes of more than 62 million Americans, the most ever for a Republican candidate.

President Trump has delivered historic results in his first term in office despite partisan gridlock in the Nation’s Capital, and resistance from special interests and the Washington Establishment.

He passed record-setting tax cuts and regulation cuts, achieved energy independence, replaced NAFTA with the United-States-Mexico-Canada Agreement, invested $2 trillion to completely rebuild the Military, launched the Space Force, obliterated the ISIS Caliphate, achieved a major breakthrough for peace in the Middle East, passed the most significant Veterans Affairs reforms in half a century, confirmed over 250 federal judges, including 2 Supreme Court Justices, signed bipartisan Criminal Justice Reform, lowered drug prices, protected Medicare and Social Security, and secured our nation’s borders.

To vanquish the COVID-19 global pandemic, President Trump launched the greatest national mobilization since World War II. The Trump Administration enacted the largest package of financial relief in American history, created the most advanced testing system in the world, developed effective medical treatments to save millions of lives, and launched Operation Warp Speed to deliver a vaccine in record time and defeat the Virus.

President Trump has been married to his wife, Melania, for 15 years, and they are parents to their son, Barron. Mr. Trump also has four adult children, Don Jr., Ivanka, Eric, and Tiffany, as well as 10 grandchildren.

https://clicklink.app/Trump

Btc Bintaro Settore 7: valute digitali 2018 farmacia conceder la rebaja se bko

(acticle, 14. 1. 2021 21:30)


generico compra pildora vina del mar https://moshavere-bartar.ir/forums/topic/buy-kenalog-south-dakota-how-long-will-kenalog-injection-last/page/174/#post-45658/ senza ricetta Scafatiprezzo basso farmacia non receta https://torah-idf.org.il/forums/topic/minociclina-senza-ricetta-2/ Generico Fano


Bitcoin Value Two Sec: Criptovaluta enviar medicamento se https://moshavere-bartar.ir/forums/topic/buy-kenalog-south-dakota-how-long-will-kenalog-injection-last/page/73/ Bitcoin Graphics Card Calculator: Shop Cryptocurrency 2018 Aversa


Portafoglio Bitcoin - Be Your Own Bank - Blockchain.Info - Cryptovalent In Italy 2018 medicamento online sin formula https://moshavere-bartar.ir/forums/topic/perindopril-teva-a-buon-mercato/ dove acquistare Mazara del Vallo


Identificatore del portafoglio Bitcoin: Cryptovalue 2018 enviar buy online https://moshavere-bartar.ir/forums/topic/buy-kenalog-south-dakota-how-long-will-kenalog-injection-last/page/166/ Bitcoin Cold Storage B.V - Criptovaluta In Italia enviar buy Acquista Bitcoin con carta di credito in Italia - Shop Cryptocurrency 2018 farmacias en lima peru https://torah-idf.org.il/forums/topic/fluaton-farmacia-di-internet/ Id Transazione portafoglio Bitcoin: informazioni sulla criptovaluta Novara
Tasso di cambio Bitcoin Sec - Valute virtuali compra pildora vina del mar https://torah-idf.org.il/forums/topic/prezzi-del-cordarone-con-sconto/ Bitcoin Mining Cloud Software: Criptovaluta farmacia el precio mas bajo

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

(Arthurjange, 12. 1. 2021 21:09)

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠


https://man-r20.com/

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

(Jaredsig, 8. 1. 2021 6:10)

XYZ 壯陽藥春藥專賣店 大量購買有優惠

https://man-r20.com/

Free&easy to use youtube downloader, free and fast.

(topten.aiz, 7. 1. 2021 6:55)

Hi there, just came across your posts, really like your works!
Would like to share some useful website, hope you like it.
https://fabpdf.com/
https://myconverters.com
https://topten.review/
https://vidusoft.com
https://vanceai.com/image-enhancer/
https://keepvid.ch/en6/

歐客佬精品咖啡

(Peterroodo, 7. 1. 2021 0:49)

歐客佬精品咖啡

https://blog.oklaocoffee.tw/

News 2021

(Stephenbob, 6. 1. 2021 20:42)

A new generation mobile cryptobank https://mineplex.io/?utm_source=anonymous with its own liquid token, which solves the problem of market volatility and allows you to earn up to 20% per month

first-class website crazy-mining

(Nathanfut, 6. 1. 2021 18:58)

Continued https://crazy-mining.org/majning-2/xmr-stak-rx-monero-randomx-miner-skachat/

first class resource cool-mining

(Randallpralp, 6. 1. 2021 12:44)

pop over to these guys https://cool-mining.com/en/mining-en/lolminer-v0-9-1-equihash-cuckatoo-miner-download/

corporate website crazy-mining

(Nathanfut, 5. 1. 2021 21:26)

additional hints https://crazy-mining.org/majning-2/watttool-v0-92-prostoj-instrument-dlya-razgona-i-nastrojki-vrm-dlya-rx-400/

Chlapci, prosím pomôžte!

(Annames, 5. 1. 2021 21:16)

Chlapci, prosím pomôžte! A je mi ľúto, že nemusím byť v predmete.
Prosím, povedzte mi, ako hospodáriť rýchlejšie v online hrách kryštály duší?
možno existujú nejaké agregátory? Vďaka

humane website crypto-mining

(Jamesfum, 5. 1. 2021 21:16)

my response https://crypto-mining.club/en/mining/phoenixminer-4-5c-download-and-configure/

wonderful resource cool-mining

(Randallpralp, 5. 1. 2021 19:57)

internet https://cool-mining.com/en/mining-en/how-to-configure-lolminer-v0-9-5-1-miner-grin-cuckaroom29/


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72

následující »