Choď na obsah Choď na menu
 


Chúďa Božka

26. 4. 2008

Obrázok Lepí sa na ňu smola. Božidara Turzonovová mala šťastie v nešťastí už aj začiatkom tohto roka, keď pri skúške hry Fetišistky nešťastne spadla a zlomila si ramenný kĺb. Istý čas chodila so zabandážovanou rukou. Podobná dráma sa zopakovala aj minulý piatok pri skúšaní tej istej divadelnej hry. Herečka spadla z javiska rovno na hlavu a s otrasom mozgu ju prijali v bratislavskej nemocnici. Jej kolegovia sú vystrašení. Herečka si teraz musí dávať veľký pozor. Po otrase mozgu môžu totiž nastať vážne komplikácie. „Napríklad prasknutie cievy v mozgu, ale aj opuchy a poškodenie chrbtice. Takýto úraz sa nesmie podceňovať,“ vysvetlila nám lekárka Beáta Váhová z Bratislavy. Božidara Turzonovová však opäť ukázala, že sa len tak nevzdá. Hoci následkom otrasu mozgu bývajú aj veľké bolesti hlavy, ona včera niekoľko hodín nakrúcala seriál Panelák. Komplikácie si napriek vyššiemu veku nepripúšťa. „Veľmi si vážim záujem o moje zdravie, ale nechcem túto tému rozoberať,“ povedala nám Božidara tesne pred prvou klapkou. Jednoduché to však pre ňu nebolo. „Pani Božidara Turzonovová je profesionálka. Ale bolo vidieť, že je unavená,“ potvrdili nám zo štábu JOJ-ky.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jana

(IVANA, 7. 1. 2009 19:07)

podla mna to dobre zahrala

katastrofa

(marcela, 24. 12. 2008 19:01)

nic mi ta pani neurobila,ale ked mam na nu pozerat a pocuvat jej katastrofalny rozmaznany hlas prepinam program a naspat ho prepnem ked tam chvalabohu neni.je otrasna

chuda bo6ka

(natalia erchovna, 28. 7. 2008 18:16)

tak preco ste nevybrali inu?

super herečka

(Marka, 9. 7. 2008 10:49)

p. Turzonovová a p. Sedláček sú vynikajúci párik, stále sa teším na ich výstup. Sú prirodzení, vtipní, ududraní tipickí manželia, kde je jasné kto je pod papučou a vie si sňou poradiť. Tvorcovia seriálu s nimi určite vyhrali !!!!