Choď na obsah Choď na menu
 


Bozky boli skutočné...

26. 4. 2008

Bozky boli skutočné NEBOLA to iba hra! Viki Ráková (27) si milenecké scény s hereckým kolegom Alexandrom Bártom (31) naozaj užívala. Priznala, že bozky mohli zahrať, no oni sa bozkávali naozaj. Čo na to Bártova partnerka Henrieta Mickovičová (40)? Medzi Viki Rákovou a Alexandrom Bártom to v seriálovom Paneláku natoľko iskrí, že im ani nakrúcanie milostnýchObrázok scén neprekáža. Viki sa dokonca svojim fanúšikom priznala, že to bolo príjemné. Ako hosťa na istom internetovom portáli sa jej pýtali najmä na bozky s Bártom, alias Milanom Kordiakom. „Alex sa bozkáva slušne,“ pochválila svojho seriálového kolegu. Ako ďalej vysvetlila, bozkávanie sa môže robiť trikom - herci sa k sebe naklonia a správnym uhlom snímania to vyzerá ako bozk. Viki si však užila skutočné bozky! „Skúšali sme to na trik, ale nešlo to, tak sme to museli naozaj,“ povedala na rovinu. A na ďalšiu otázku, či jej bozkávanie aspoň na začiatku nerobilo problém, reagovala: „A tebe by robil problém bozkávať sa sAlexom? Len keby tie kamery neboli,“ opísala situáciu Viki, pričom doplnila, že milostné scény s Bártom sa jej nakrúcali „super“. Keď sme však včera herečku oslovili, začala sa vykrúcať: „Alex je šarmantný a talentovaný herec. Keď som povedala, že sa bozkáva slušne, tak som to myslela v profesionálnom, pracovnom význame.“ A čo na priznanie Rákovej hovorí Bártova životná partnerka Henrieta Mickovičova (40), s ktorou má dcérku Ester (2)? „Je to lepšie, akoby povedala, že je odporný a hnusný. Som rada, že mám partnera, ktorý sa ohľaduplne správa aj k svojim hereckým partnerkám. Je to lepšie, akoby ich privádzal do rozpakov,“ povedala nám sympatická herečka, ktorá hrá v Paneláku Zuzanu Bajzovú.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jééé

(Alexander Bárta..., 27. 11. 2009 12:42)

podla mna je viktoria trapka trapna...a nikdy by nemohla by t s bartom lebo on je skvely a ona je trapnaaa..takze tak...on nec je s partlovou s tou su pekny par..ja som sa osobne vznasala ked bola cast sieste prikazanie...waw ked spolu spali to nemalo chybu....

PANELAK

(DIANKA, 7. 1. 2009 12:20)

PODLA MNA BI ALEX BARTA A VIKI RAKOVA MALI BIT SPOLU AJ V SUKROMI VELMI SA K SEBE HODIA TA HENRIETA SA K MILANOVI NEHODI VOBEC LEBO ALEX MA 31 ROKOV A HENRIETA 41ROKOV.

????????

(??????????, 15. 10. 2008 11:46)

cupka jedna

pozor

(jespah, 12. 7. 2008 13:01)

ee,, viki, davaj pozor na to ,aby sa ti alex az moc nezapacil!!!!

Viki

(Adriana, 9. 7. 2008 8:52)

podla mna to boli pekne sceny a ak si ich uzila tak nechajte viki na pokoji hovori z vas zavist to je na tom cele a potom to hovorila aby na druhy den nebola v novom case titulka ze novy parik
len toto vam chcem povedat

kkkkkk

(Ehmmmmak, 6. 6. 2008 19:59)

ona nezazila bozky...nikdy...nikdy...NIKDY!!!a suhlasim s Michelle.A MRK som sa zarehlil Milan Rakyta-Kompenzak

Nova postava?

(MRK, 30. 5. 2008 7:46)

Chcem sa spytat, je pravda, ze v panelaku bude hrat nova postava Milan Rakyta-Kompenzak?

Dakujem

pusa

(Michelle, 26. 5. 2008 17:23)

myslim ze Viki ani nevie čo hovorí to je dosť smutne.Najpr povie to a potom sa už vykrúca.Asi naozaj nezažila poriadny bozk.

Bozky

(baja, 8. 5. 2008 13:50)

Viki asi nikdy nezazila poriadne bozky.Mala by to vyskusat,ale zo svojim partnerom.